Facebook ile gir
Kullanıcı Adı:
Şifre:
kapat

Yeni Exodus Oyunu

Exodus, GameStar editörlerini çok heyecanlandırdı. Büyük bir artı grafikler ve ilgili atmosfer. Bunların tadını sonuna kadar çıkarmanız için ne gerekiyorsa burada açıklığa kavuşturulur.

 

 

90 sayı ile Metro Exodus, GameStar derecesinde Platin Ödül kazandı. Metro yapımcıları iyi denenmiş senaryolarına başvuruyor ve başarı formüllerini tekrar geliştiriyorlar. Oyun dünyası şakacı ve büyüklüğü ve buna bağlı özgürlük nedeniyle ikna ediyor. Sofistike bir hikaye gibi seri tipik öğeler Metro'da eksik: Exodus not.

​ Yeni nişancı vuruşunun çantasında Raytracing ve DLSS Battlefield 5'ten, ışın izlemenin faydalarını zaten biliyoruz. Ancak Battlefield 5'deki yansımalar olağanüstü olsa da, Metro: Exodus bu teknolojiyi küresel aydınlatma için kullanıyor. DLSS ayrıca önemli ölçüde daha iyi FPS sayıları ile kullanılır ve etkilenir. Maksimum detaylara ve aktif ışın izlemesine sahip 4K'da, donanım editörlerimiz 30 fps'den 52.5 fps'ye yükseldi.

Bu oyuna veya tüm oyunlar icin süper harika gamepcleri asagidaki adresten uygun fiyata bulabilirsiniz.

​ Güçlü ama çok uygun fiyatlı grafik kartı ile ONE GameStar PC XL şu anda sınıfının en çok satanı. Efsanevi 8GB video belleği Metro: Exodus'un kolaylıkla büyüdüğü oyun performansı sunar. Ayrıca 16 GB RAM, önceden kurulmuş Windows 10 ve Ryzen 5 2600X ile 250 GB SSD vardır. 6 çekirdeği ve 12 ipliğiyle oyun işlemcisi, oyun oynamanın yanı sıra diğer işleri de mümkün kılıyor.

Suan: 1 | Dün: 235 | Bugün: 155 | Toplam: 231926